Návšteva ZITY je naďalej na objednávku. Viac tu.

Kristína & ZITA

Kristína je veľa vecí naraz, zo všetkého najradšej však sama sebou.

22. septembra 2023, Autor: Paula Blahová, Foto: Nora & Jakub

Popritom stíha byť matkou, herečkou, spisovateľkou a vo svete sociálnych sietí aj aktivistkou. V online obsahu chce byť zodpovedná. Dosah má predsa na nemalú komunitu ľudí, ktorí sa zvyknú dočítať až dokonca. Vtipne a bez predsudkov pravidelne hľadá odpovede na otázku, čo to znamená byť ženou, rodičom a vôbec slušným človekom v dnešnej spoločnosti. A že je to občas komplikované, jej len potvrdzuje, ako to celé stojí za to. 

„Chcela by som, aby sme sa nebáli odlišností ani lásky, aby sme k sebe boli slušní, mysleli kriticky a čítali s porozumením.

Nepotrpí si na kabelky ani šperky, na čo však nedá dopustiť, sú okuliare. Kristína tak nie je len naša kamoška, ale aj verná fanúšička. Medzi jej obľúbené rámy momentálne patrí transparentný Ross & Brown, kovový Albert I’mStein a slnečný Kaleos.  Najviac ju na okuliaroch baví to, že cez ne vidí a na ulici tak môže spoznávať aj ďalších ZITA zákazníkov. 

Poprosili sme ju, aby nám vytvorila selekciu rámov, ktoré jej padli do oka, sama nosí, alebo by rada nosila. Výberovku podľa Kristíny Tormovej nájdete online tu.