ZITU odteraz nájdete na dvoch adresách v Bratislave.  

Pracuj v ZITE

Ako rodinná firma fungujeme od roku 2017. Náš tím tvorí viac ako 20 ľudí na rôznych pracovných pozíciách od optiky po marketing. Máš tak priestor priučiť sa aj inému ako vlastnému remeslu. Milujeme našu prácu a boli by sme radi, keby si to cítil/a rovnako. Dni dovolenky v roku striktne nerátame, papieriky od lekárov nezbierame. Radi spolu trávime čas, no vážime si aj ten tvoj. Pravidelne sa vzdelávame a učíme od najlepších, po inšpirácie chodíme na optické veľtrhy do Milána a Paríža.

Prejsť na pracovné ponuky
Pracuj v ZITE

Čo robíme?

Predávame ľuďom kvalitné okuliare, aké si skutočne zaslúžia, spôsobom, aký si zamilujú. Od vyšetrenia, cez výber okuliarov až po odborný zábrus skiel či akúkoľvek potrebnú opravu - o to všetko sa postaráme pod jednou strechou. ZITA je fullservisová očná optika s vlastným vybavením, špičkovými prístrojmi, skúsenými odborníkmi a kvalitnými rámami pre každého.

Veľké komerčné značky však u nás nehľadaj. Potrpíme si skôr na tie menšie a nezávislé, ktoré do výroby rámov okrem dlhoročných skúseností vkladajú vždy aj štipku lásky.

Čo je naším poslaním

Chceme, aby bola návšteva optiky príjemným zážitkom, porovnateľný s návštevou wellnessu či špičkového hotela, kde je o ľudí skvelo postarané. Najväčšou odmenou je pre nás spokojný zákazník, ktorý odchádza šťastný, lebo vidí a vyzerá lepšie ako predtým.

Naše hodnoty

Záleží nám na spoločnosti, v ktorej žijeme a v podnikaní má pre nás veľký význam aj jeho spoločenský rozmer. Sme lokálni, poctiví a máme chuť rásť.

Do každého rozhodnutia vkladáme veľkú dávku pokory a nič nerobíme polovičato. Naša optika je o ľuďoch pre ľudí a každý zákazník má našu plnú odbornú pozornosť. Nepotrebujeme ísť vždy s prúdom, no nevieme ísť bez srdca.

Pridaj sa k nám

Otvorené pozície: