Návšteva ZITY je naďalej na objednávku. Viac tu.

Pracuj v ZITE

Sme rodinná firma, v ktorej zatiaľ robíme všetci všetko – od obsluhy zákazníkov až po fotenie produktov. Milujeme našu prácu a boli by sme radi, keby si to cítil/a rovnako. Dni dovolenky v roku striktne nerátame, papieriky od lekárov nezbierame. Radi spolu trávime čas, no vážime si aj ten tvoj. Pravidelne sa vzdelávame a učíme od najlepších, po inšpirácie chodíme na optické veľtrhy do Milána a Paríža.

Pracuj v ZITE

Čo robíme?

Predávame ľuďom kvalitné okuliare, aké si skutočne zaslúžia, spôsobom, aký si zamilujú. Od vyšetrenia, cez výber okuliarov až po odborný zábrus skiel či akúkoľvek potrebnú opravu - o to všetko sa postaráme pod jednou strechou. ZITA je fullservisová očná optika s vlastným vybavením, špičkovými prístrojmi, skúsenými odborníkmi a kvalitnými rámami pre každého.

Veľké komerčné značky však u nás nehľadaj, potrpíme si skôr na tie menšie a nezávislé, ktoré do výroby rámov okrem dlhoročných skúseností vkladajú vždy aj štipku lásky.

Čo je naším poslaním

Chceme aby bola návšteva optiky príjemným zážitkom, porovnateľným s návštevou wellnessu či špičkového hotela, kde je o ľudí skvelo postarané. Najväčšou odmenou je pre nás spokojný zákazník, ktorý odchádza šťastný, lebo vidí a vyzerá lepšie ako predtým.

Naše hodnoty

Záleží nám na spoločnosti, v ktorej žijeme a v podnikaní má pre nás veľký význam aj jeho spoločenský rozmer. Sme lokálni, poctiví a máme chuť rásť.

Do každého rozhodnutia vkladáme veľkú dávku pokory a nič nerobíme polovičato. Naša optika je o ľuďoch pre ľudí a každý zákazník má našu plnú odbornú pozornosť. Nepotrebujeme ísť vždy s prúdom, no nevieme ísť bez srdca.

Pridaj sa k nám

V tejto chvíli síce nikoho nehľadáme, ale ak sa ti páči naša filozofia, vyplň formulár nižšie alebo pošli info o sebe na ahoj@zita.sk.

{{ question.question }}

Sem nahraj životopis:
{{ form . file . name }}
Vo formulári sa nachádza chyba, prosím skontrolujte všetky polia.